Новини

Petit Bateau презентує колекцію весна-літо 2021

PETIT BATEAU одягає немовлят та дітей з 1893 року. Бренд набув популярності у світі за якість текстильного матеріалу, який виробляється на власній фабриці в неперевершеній морській тематиці. Французький бренд став символом непідвладного часу стилю для дітей та дорослих. PETIT BATEAU з турботою відноситься до навколишнього середовища та повагою до людей, і нараховує 3000 працівників по всьому світу. 

ТРАДИЦІЇ З КРЕАТИВНИМ ОНОВЛЕННЯМ
PETIT BATEAU розпочинає 2021 рік, вшановуючи його історію. У студії є декілька версій друку "Toile de Jouy" (фр. toile de Jouy — «полотно з Жуї») 1990-х: набережна вздовж річки під час "Париж-Плаж" ... кошеня прогулюється навколо Нотр-Дам де Парі... зображення сердець... "Париже, я люблю тебе" графіка ... розумна собака риболовить на берегах Сени. Незважаючи на ваш вік, з PETIT BATEAU ви завжди дитина в серці. Ціла сім'я збирається разом, вдома або на прогулянку, вдягаючись у той самий традиційний принт — смужку PETIT BATEAU. Нарешті, асортимент дощовиків розширився підбадьорливим відтінком червоного та новим тренчовим пальто з дотиком PETIT BATEAU.

ІННОВАЦІЇ
З 1918 року до винайдення трусиків, PETIT BATEAU продовжує пропонувати інновації щосезону. Літо стає більш жарким, тому дизайнери розробили новий трикотажний матеріал. Наші вироби стали більш практичними та комфортними (2 в 1 боді-панталони для немовлят, сукні-кльош для дівчат) Стилісти PETIT BATEAU оновили традиційний дизайн (нові смужки всіх розмірів, тренчі ...).

ПРИРОДА — СЕРЦЕ КОЛЕКЦІЇ
Природа процвітає як ніколи в колекції весна-літо 2021. Ексклюзивні принти натхнені фруктами та квітами садів Клода Моне в Живерні, тоді як морські істоти звертають цікавий погляд дітей на океан та ілюструють безліч форм краси природи.

PETIT BATEAU також продовжує демонструвати свою прихильність до планети: на додаток до відомої якості та довговічності його одягу, бренд збільшує пропозицію трикотажних матеріалів для зменшення негативного впливу на довкілля (органічні бавовняні, лляні, поліефірні та поліамідні волокна з переробленої пластмаси, суміш ліоцелл та бавовни).

The Runway Kids: Показ колекції весна-літо 2021 від PETIT BATEAU відбудеться 23 травня в Hilton Kyiv.